Головна » 2015 » Квітень » 6 » Зустріч-реквієм «Солдат війни не вибирає»
08:17
Зустріч-реквієм «Солдат війни не вибирає»

Війна – злочин, який не спокутується перемогою…

Анатоль Франц

 

1 квітня 2015 року в бібліотеці Ковельського промислово-економічного коледжу відбулась зустріч-реквієм «Солдат війни не вибирає». Організатором заходу стала завідуюча бібліотеки Телючик Неля Михайлівна. Активну участь приймали студенти 182 «Д» групи спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин», керівник Волощинська С.С. та 280 «Д» групи спеціальності «Організація виробництва», керівник Михалевич П.М. Вшанувати пам'ять загиблих Героїв прийшли студенти, викладачі, працівники навчального закладу та гості: Герасимчук Зоряна Вікторівна - виконуюча обов’язки ректора Луцького національного технічного університету, Гетьман Михайло Олександрович - секретар міської Ради, Прокопів Ігор Ярославович - заступник голови міської Ради, Броїло Андрій Петрович - керуючий справами Ковельської міської Ради, Кухаренко Катерина - координатор громадської організації «Майдан гідності», Семенюк Анатолій Володимирович – письменник, отець Володимир та Ковальчук Микола Сарафіонович – начальник юстиції району.

Пам’ять про загиблих Героїв ковельчан вшанували хвилиною мовчання. Присвячували їм вірші, співали пісні. Була виготовлена стелла пам’яті, на якій розмістили портрети загиблих. Згадували про кожного з тих, хто віддав своє життя за мирне і щасливе майбутнє.

Присутні мали можливість зустрітися з учасниками АТО: Худинцем Олегом Ігоровичем, Паліводою Ігорем Валерійовичем, Євченком Юрієм Івановичем та Козелом Миколою Петровичем. З промовою виступив Гресько Сергій Петрович – підполковник запасу, син якого з першого дня і по сьогодні на сході в АТО, зазначивши, що обов’язком кожного чоловіка є захист власної Батьківщини.

Ми пишаємося випускником нашого коледжу Кравчиком Олегом, який у віці 19 років добровольцем пішов в АТО. А на даний час перебуває на сході в батальйоні «Айдар».

Закінчилась зустріч виступом дітей, в серцях яких горить надія – «Хай завжди буде сонце!».

Це був день роздумів та уроків, можливості ще раз задуматися над ціною людського життя та ціною незалежності України.

 

Переглядів: 244 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]