Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Виробнича екскурсія на підприємство ТОВ «ВО «Ковельсільмаш»
12:22
Виробнича екскурсія на підприємство ТОВ «ВО «Ковельсільмаш»

  У середу, 28 вересня завідувач відділення Русаков Денис Сергійович, викладач спеціальних технічних дисциплін Панечко Роман Васильович та студенти ІІІ і IV курсу спеціальності 5.05050308 «Виробництво сільськогосподарських машин» вкотре відвідали з виробничою екскурсією базове підприємство ТОВ «ВО «Ковельсільмаш».

  На високому професійному рівні провели екскурсію головний інженер підприємства – Заікін Михайло Миколайович (випускник Луцького ДТУ) та Куденчук Василь Віталійович – головний технолог (випускник Ковельського машинобудівного технікуму та Луцького ДТУ).

  Студенти задавали питання здебільшого професійного спрямування, адже через рік вони вже стануть випускниками. А запитань було чимало. Студентів цікавив стан матеріально-технічної бази підприємства, умови використання сучасних засобів автоматизації виробничих процесів матеріалообробки, сучасного металорізального обладнання, CAD та CAM технологій. Цікавились питаннями роботи відділів головного конструктора та технолога підприємства, а також їх структурами тощо. Особливо студентів цікавили питання працевлаштування. Яке перше робоче місце за фахом може обійняти випускник коледжу? Які умови оплати праці на підприємстві?...

  За перебігом екскурсії Куденчук В.В. акцентував увагу студентів на дільниці сучасних верстатів з ЧПК, котрі підприємство нещодавно ввело в експлуатацію з метою інтенсифікації процесів механічної обробки виробів складних форм та профілів. На дільниці вони ознайомились з посадовими інструкціями операторів верстатів з ЧПК, характеристиками верстатів, технологічними процесами механічної обробки та різальним інструментом.

  У відділі головного технолога, що знаходиться у головному адміністративно-побутовому корпусі підприємства, Куденчук В.В. продемонстрував злагодженість у роботі працівників бюро та служб, а також звернув увагу студентів на сучасні технології створення програм керування діями виконавчих органів та інструментів верстатів з ЧПК. Керуючі програми у відділі створюються за допомогою таких сучасних CAM систем як PowerMill, MasterCam, ADEM, SprutCAM та Гемма. Перед пуском керуючої програми на верстатах з ЧПК вона перевіряється на дієздатність у штатному режимі покроково: вихідне положення, режими різання, інструмент тощо. Також передбачено можливість візуально прослідкувати за усіма етапами перебігу технологічного процесу: від заготовки до готового виробу.

  Екскурсія тривала понад три години. Теплі слова подяки від студентів були висловлені керівництву ТОВ «ВО «Ковельсільмаш» за можливість «доторкнутись» до сучасних технологій та обладнання.

Переглядів: 283 | Додав: deprocote | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]