Головна » 2015 » Червень » 12 » Виховна година на тему: «Тільки родина, як зірка єдина – твій порятунок, надійний причал!»
08:34
Виховна година на тему: «Тільки родина, як зірка єдина – твій порятунок, надійний причал!»

Від народження кожен із нас перебуває в оточенні своєї родини, яка турбується про нас, допомагає нам. Людина сильна тоді, коли вона не самотня, коли її є кому підтримати, коли в неї є сім’я. Бо сім’я - це наша опора, це той причал, до якого пристаєш, ховаючись від лиха і негоди, де знаходиш спокій і затишок.

3 червня в читальній залі коледжу відбулась відкрита виховна година на тему: «Тільки родина, як зірка єдина – твій порятунок, надійний причал!», яку підготували студенти 185 «Д» групи під керівництвом Зубчик Лесі Вікторівни.

На святі родини були присутні адміністрація коледжу, викладачі, студенти та їх батьки. Розпочалась виховна година піснею «Сік землі», яку виконувала Панюс Поліна Михайлівна. Родинне свято було збагачене піснями про маму, тата, батьків у виконанні Колотюка Вадима, Гурина Владислава, Танцуренка Вадима – студентів 185 «Д» групи, Луцкевича Сергія студента 373 «Д» групи та Донюк Ірини студентки 278 «Д» групи. З музичним привітанням виступила учениця 9 класу ЗОШ І - ІІІ ст. № 7 Алла Доброскок. На завершення свята Домнюк Ірина заспівала пісню «Одна калина», яка була прикрашена танцем.

З давніх-давен існувала традиція: кожен повинен знати свій рід до сьомого коліна поіменно. Слов'яни вірили, що душі предків нікуди не зникають, а залишаються поруч зі своїми нащадками, допомагаючи у важку хвилину. І чим більше прародичів ти пам’ятаєш, тим більше у тебе янголів-охоронців. Впевненість і стабільність в житті забезпечує людині не лише матеріальне становище, а, в першу чергу, усвідомлення себе частиною роду з його міцним й глибоким корінням.

Для кожної людини її родовід – це джерело її сили.

Цілий сад родинних дерев, які є символами сімей, створили студенти 185 «Д» групи. Всі роботи відрізнялися різноманітністю, творчістю та технікою виконання.

Дякуємо студентам 185 «Д» групи, а особливо керівнику Зубчик Лесі Вікторівні. за гарно проведений час. Приємно було спостерігати за щирими емоціями, які додають оптимізму, які й будять у студентських серцях вогник відповідальності й бажання жити і творити задля родини.

Переглядів: 392 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]