Головна » 2017 » Червень » 7 » Виховна година "Ковель - квітка Волині"
08:41
Виховна година "Ковель - квітка Волині"

 

  Ковель! Скільки змісту в цьому слові! Чарівна перлина Полісся, квітка Волині – так називають місто над Турією сьогодні. Історія Ковеля налічує більше 700 років життя: буремного і мирного, трагічного і звитяжного. І чим далі ми віддаляємося від минулого, тим більше відкриваємо історичних свідчень, легенд і документальних фактів.

   З цього приводу студенти 288 групи під керівництвом Кравчик Світлани Вікторівни підготували виховну годину на тему «Ковель – квітка Волині». 31 травня в актовому залі коледжу присутні мали можливість поринути не лише у минуле нашого рідного міста, а й помилуватися пам’ятками старовини, архітектурними спорудами та духовними святинями Ковеля. Виховна година була насичена віршами та піснями про Ковель, що черговий раз нам доводить, що наші студенти є дуже талановиті. Свою театральну майстерність вони показали під час інсценізації легенди про Ковель.

   Куди б ми не поїхали, куди б нас не занесла доля, серце завжди лине до нашої рідної домівки, до нашого найріднішого і найгарнішого Ковеля.

 

Переглядів: 163 | Додав: deprocote | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]