Головна » 2017 » Листопад » 7 » Талант коледжу
10:28
Талант коледжу

У ХХІ столітті кожна людина може обрати хобі собі до смаку. У наш час є стільки цікавих захоплень, які зроблять наше життя барвистим і незвичайним. Ми ставимо перед собою одне і те ж питання: «Яке ж заняття є улюбленим серед сучасної молоді в стінах нашого коледжу?» На першому місці в рейтингу – пристрасть до музики. Пісенні мелодії супроводжують нас усе життя: протяжно-сумні в моменти розпачу й зневіри, жартівливо-запальні у святково-радісні моменти. Вони об'єднують любителів співу, гуртують однодумців. Музика надихає, зцілює, розважає.

У нашому коледжі навчається багато талановитих студентів, з яких можна сформувати команду лідерів. Неодноразово ми переконувались у неабияких їхніх талантах не тільки в стінах коледжу, але й поза його межами.

Неабияким музичним талантом наділений студент 485 «Д» групи спеціальності «Обслуговування програмних систем та комплексів» Вадим Колотюк. Він постійно бере активну участь у загальноколеджівських заходах, а нещодавно приймав участь у загальноміських.

Напередодні свята Покрови та Дня захисника України у Палаці учнівської молоді відбулись урочистості та святковий концерт за участю аматорських колективів міста та окремих виконавців, в якому від нашого коледжу з піснею «Ти не сумуй» виступив Вадим Колотюк.

13 жовтня в приміщені культурно-просвітницького центру відбулося відкриття університету третього віку, де пісня «Жар-птиця» у виконанні Вадима Колотюка подарувала присутнім незабутні враження.

Ми горді, що в стінах нашого Ковельського промислово-економічного коледжу навчаються такі талановиті студенти.

Переглядів: 185 | Додав: deprocote | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]