Головна » 2015 » Квітень » 27 » Тиждень випускної методичної комісії та спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин»
13:55
Тиждень випускної методичної комісії та спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин»

Тиждень випускної методичної комісії та спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин»

 

З 10 по 13 березня у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ відбувся ряд заходів у рамках проведення тижня випускної методичної комісії та спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин».

Свято зібрало у сучасній мультимедійній аудиторії представників адміністрації коледжу, викладачів, керівників груп, студентів та гостей заходу.

Розпочав тиждень голова випускної методичної комісії спеціальності, який поділився з присутніми інформацією щодо підготовки комісії до відкритих заходів.

Знайомство з комісією та спеціальністю розпочали з візитівки. Цікаво та неординарно звучала інформація з історії становлення та розвитку найдревнішої спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин», коледжу, базового підприємства – заводу «Ковельсільмаш».

Степан Бабарика, кандидат технічних наук, розповів про успіхи і досягнення наших випускників від першого випуску 1982 року вечірньої форми навчання.

На завершення першого дня тижня комісії та спеціальності присутнім були представлені студентські проекти на тему «Спеціальність очима студентів». Представники усіх чотирьох курсів, а саме: студенти навчальних груп 182 «Д», 276 «Д», 370 «Д» та 464 «Д» презентували своє бачення спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин».

Музичним акордом прозвучала пісня «Мій рідний коледж» у виконанні Цвида Ореста.

Усі доповіді супроводжувалися цікавими презентаціями, наочністю та відеоматеріалами з використанням сучасного програмного та апаратного забезпечення, що було відмічено директором коледжу, кандидатом технічних наук, доцентом Тетяною Селівончик.

Другий день тижня комісії – день електротехніки та сучасних інформаційних технологій, зібрав небайдужих особистостей до точних наук. Інтегроване заняття-вікторину з фізики та електротехніки провели викладачі Людмила Дем’янець та Петро Кузьмич. В цей же день викладач Сергій Русаков провів на найвищому рівні заняття предметного гуртка «КОМПАС».

Третій день заходів – день охорони праці та економіки. Під керівництвом викладача Любові Попової відбулася презентація студентських проектів на тему «Охорона праці очима студентів». Цікавим є той факт, що дослідження проводили студенти, які вже вивчили дану дисципліну.

Під керівництвом викладача Ніни Романчук студенти четвертого курсу спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин» виконували курсову роботу з дисципліни «Економіка, організація і планування виробництва».

Тиждень комісії і спеціальності завершували Андрій Стецюк та Оксана Шовкович – викладачі технічних дисциплін. Заходи були присвячені дню технології. Андрій Миколайович провів відкрите заняття у групі 370 «Д», а Оксана Вікторівна провела екскурсію на ТОВ «ВО «Ковельсільмаш» з групою 276 «Д».

Світ не стоїть на місці. На допомогу машинним технологіям приходять інформаційні. З’являються нові освітні технології, що швидко і якісно дозволяють студентам опанувати і засвоїти значні об’єми інформації. Наша задача, як освітян – допомогти студентам, розкрити їхній потенціал, закласти міцний фундамент і підказати, як краще збудувати надійну і міцну конструкцію, що дасть їм можливість використати здобуті знання, уміння та навички у майбутньому не залежно від того, який фах вони оберуть. І ось вже понад 36 років саме такі знання отримують студенти коледжу на спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин». Запрошуємо вас долучитися до когорти фахівців, які навчаються у коледжі.

Русаков Денис,

завідувач відділення

КПЕК Луцького НТУ

Олександр Попов,

голова випускної методичної комісії

 

Переглядів: 300 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]