Головна » 2015 » Червень » 10 » Тиждень Цивільного захисту та Безпеки життєдіяльності у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ
14:31
Тиждень Цивільного захисту та Безпеки життєдіяльності у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ

«Попереджений – значить озброєний!» - під таким гаслом у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ був проведений тиждень Цивільного захисту та Безпеки життєдіяльності. Адже наше сьогодення вимагає бути компетентним у питаннях безпеки у різних сферах.

            Розпочався тиждень навчальною евакуацією з корпусів коледжу у підвальні приміщення. Лише декілька хвилин пройшло після подачі дзвінка по гучномовцю, а викладачі зі студентами, без зайвої паніки, вже були на відведений для них місцях.  З трепетом на серці можна було спостерігати за очима студентів, у яких відображався страх та допитливість. Декілька студентів озвучили думку, напевно, усіх присутніх: «А  уявіть, на мить, як тим людям на Сході України жити у підвалах під звуки бомбардувань та вистрілів?»

            Продовженням тижня стала година спілкування, яку для студентів коледжу в актовій залі провела викладач дисципліни Безпека життєдіяльності Світлана Зейко. Не тільки студенти, а й викладачі дізналися нове про природні та техногенні небезпеки та небезпеки у повсякденному житті. Усі присутні із задоволенням переглянули кіножурнал «Абетка виживання», присвячений питанням безпеки.

Завершальний день тижня став найцікавішим для студентів, адже це був день практичних занять з пожежної безпеки та надання першої долікарської допомоги під час надзвичайних ситуацій різного характеру.

            Після подачі звукового сигналу, що сповіщав про виникнення  імітованої пожежі, всі присутні евакуювалися з  приміщень навчального корпусу та вишикувалися на площі біля коледжу. На учасників навчань чекала несподіванка: пожежний автомобіль із групою рятувальників. Далі головний інспектор Ковельського міськрайонного відділу з питань надзвичайних ситуацій у Волинській області О.В.Дерев'янчук   надав змістовну інформацію з питань пожежної профілактики, правил поводжень у літній період, адже наближаються довгоочікувані канікули. Рятівники наочно продемонстрували засоби захисту під час виникнення надзвичайних ситуацій та розказали про свої нелегкі будні.

            Цікавинкою стало і навчання з питань долікарської допомоги, яке провів викладач дисципліни «Основи медичних знань» Віталій Заворотинський. Студенти вчилися накладати шини, пов'язки, інші засоби допомоги, доставляти потерпілих до медичних пунктів на ношах.

            Для майбутніх захисників Вітчизни викладач Володимир Лук'янович підготував демонстраційне навчання  по застосуванню засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри. Кожен охочий зміг приміряти захисний засіб.

            Підвів підсумки тижня начальник ЦЗ коледжу І.М.Ілюшик, який відмітив позитивну  динаміку змін порівняно з попередніми навчаннями.

            Адміністрація висловлює подяку керівництву курсів ЦЗ міста,  особливо В.В.Ващуку, за підтримку та безвідмовну допомогу у наданні навчальних матеріалів з питань Цивільного захисту, інспекції   МНС у проведенні даного заходу. Бажаємо миру, добра та легких буднів у їхній нелегкій праці.

  

                                                                                                      Назарій  Зейко,

Голова студентської ради коледжу

Переглядів: 290 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]