Головна » 2016 » Квітень » 29 » Суботник у Ковельському промислово-економічному коледжі
13:28
Суботник у Ковельському промислово-економічному коледжі

Враховуючі багаторічну традицію організації спільного прибирання напередодні свят, 21 квітня студенти Ковельського промислово-економічного коледжу разом з адміністрацією, викладачами та техпрацівниками прийняли участь у суботнику з наведення належного санітарно-екологічного стану території навчального закладу та прилеглих до неї зон. Було здійснено прибирання території навчального закладу від сміття та минулорічного листя, побілка та обкопування дерев і бордюр.

Всюди панувала дружня атмосфера, адже учасники толоки працювали задля досягнення спільної мети: зробити територію навчального закладу чистою і підготуватись до Великодніх свят. Вже стало традицією частування учасників суботника гарячим чаєм і солодощами, які організував студентський профком. Приємним було те, що депутати Міської ради дотримали свого слова, взяли участь у толоці; забезпечили одноразовими пакетами та рукавичками.

Висловлюємо подяку Наталії Сеник – голові громадського об’єднання «Рідний сільмаш» та членам цього ж об’єднання, начальнику ЖЕКа № 2 Федору Савоніку та всім присутнім на суботнику.

22 квітня неподалік веслувальної станції представниками благодійного фонду «Патріоти Волині», міської влади, комунальних служб та молоддю була проведена спільна толока. У ній взяли участь студенти Ковельського промислово-економічного коледжу під керівництвом викладачів коледжу Світлани Кравчик, Руслана Ющука та Світлани Зейко. Долучились до благородної акції студенти 190 «Д» і 188 «Д» груп, а також Левчук Данило студент 283 «Д» групи, Колотюк Вадим студент 285 «Д» групи та студенти 282 «Д» групи Гавриш Максим, Махнюк Юрій та Геналюк Антон. Кожен з них зробив свій внесок для того, щоб місто стало кращим.

Переглядів: 233 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]