Головна » 2015 » Травень » 20 » Подорож до “Країни тюльпанів”
07:59
Подорож до “Країни тюльпанів”

 

7 травня група 186 спеціальності «Організація виробництва» під керівництвом Олександра Вадимовича Присади відвідала плантації тюльпанів у селі Свитники, Ковельського району.

    Понад 100 000 квіток – все це величезна праця селекціонера Петрусенко-Касьянової Лідії Володимирівни. Розкішність тюльпанів перевершила наші сподівання. Кількість квітів. різноманіття барв пелюсток, майстерність посадки рослин – краса, якої ми ще не бачили ніколи.

    Та на цьому наша поїздка не закінчилась і ми відвідали маєток Лідії Володимирівни. Вона розповіла і показала майже кожну рослину, яка росте біля її дому. Також ми із захоплення спостерігали й ті види рослин, які Лідія Володимирівна вивела власноруч. Пані Лідія так цікаво провела нам екскурсію, що не помітили, як пролетів час. Ми вже були налаштовані повертатися додому, як пані Лідія запропонувала нам пройти всередину свого будинку. Подиву кожного з нас не було меж, коли ми побачили ще одні творіння рук господині. Це унікальні картини вишиті хрестиком, серед них «Охотники на привале» В.Г. Перова, «Всадница» К. Брюллов, «Дубовая роща» М. Клода, «Свидание» М. Трутовського та багато інших шедеврів. Більше 20-ти картин було вишито протягом чотирьох років. Особливо нам, дівчатам, було дуже цікаво, адже ми знаємо яка це важка праця – вишивання.
  Це була наша перша екскурсія, але надіємось не остання. Ми отримали море вражень, багато гарних фото і просто задоволення від спілкування.

 

Переглядів: 437 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]