Головна » 2016 » Лютий » 29 » Перший міський фестиваль патріотичної пісні та поезії «Україна – це ми»
10:40
Перший міський фестиваль патріотичної пісні та поезії «Україна – це ми»

18 грудня 2015 року в Луцькому Національному Технічному Університеті відбувся перший міський фестиваль патріотичної пісні та поезії «Україна – це ми», в якому взяли участь 8 навчальних закладів Волинської області серед яких був і Ковельський промислово-економічний коледж. Представляли наш коледж Дарія Лукашук (474 група), Вадим Сакидон (378 група) та Аліна Зініч (286 група).

Студенти нашого коледжу виступили достойно. В номінації «Авторська пісня» Вадим Сакидон зайняв ІІ місце та був нагороджений дипломом. Дарія Лукашук нагороджена дипломом учасника. Аліна Зініч виборола в номінації «Художнє читання» І місце та приз ректора Луцького НТУ Петра Савчука тарілку з бурштину з написом «З нами Бог і Україна».

Головою журі був ректор університету. Вирішували долю конкурсантів народні артисти Зоя Комарук та Василь Чепелюк, заслужена артистка, актриса Волинського драматичного театру Світлана Органіста, мистецтвознавець і режисер Володимир Ткаченко, проректор з науково-педагогічної роботи ЛНТУ Валентин Талах та завідувач кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Оксана Жук.

Переглядів: 164 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]