Головна » 2016 » Березень » 28 » Олімпіада з інформатики зібрала найкращих
10:04
Олімпіада з інформатики зібрала найкращих

Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Щоб бути конкурентноздатним у своїй галузі, кожний фахівець повинен досконало володіти сучасними інформаційними та комунікативними технологіями. Кажуть, що інформатика – це перо і чорнило 21 століття. Та насамперед це надзвичайно цікава і захоплююча наука. Так вважають учасники ІІ етапу ІХ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а, що відбулася цими днями в Ковельському промислово-економічному коледжі ЛуцькогоНТУ.  До нас прибули викладачі інформатики зі своїми вихованцями з усіх 20(вперше за всю історію олімпіад!!!)  коледжів, технікумів та училищ Волині. Вони такі різні, ці студенти. Веселі і серйозні, балакучі і мовчазні. Але всіх їх цікавлять інформаційні технології, а інформатика – улюблена дисципліна. Логічна, красива і досконала.

Талановиту молодь та їх наставників із важливою для них подією привітав заступник директора Ковельського промислово-економічного коледжу Ігор Ілюшик, голова обласного методичного об’єднання викладачів інформатики Лариса Констанкевич, голова випускної методичної комісії зі спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» Ковельського промислово-економічного коледжу Олександр Присада. «Інформатика – прогресивна та сучасна наука. І ви маєте пишатися вже тим, що цікавитесь та досягаєте великих успіхів у її вивченні. Бажаємо, щоб жаги до знань та наснаги ви не втрачали протягом усього свого життя» – звернувся до присутніх Ігор Ілюшик.

Основною метою проведення олімпіади є  пошук обдарованих, талановитих студентів,  та оцінка рівня викладання інформатики в коледжах та технікумах загалом.  Окрім того, студенти, які беруть участь в предметній олімпіаді, в процесі напруженої інтелектуальної боротьби починають краще усвідомлювати як свої переваги, так і недопрацювання, певні прогалини в знаннях і вміннях. Незважаючи на те, що кількість переможців завжди є меншою, ніж загальна кількість учасників, найбільше значення має той факт, що учасники цього заходу потрапляють у середовище, яке стимулює їхнє подальше інтелектуальне зростання, надихає на самовдосконалення й сприяє виробленню в свідомості молодої людини правильних життєвих орієнтирів, визначенню справжніх цінностей.

Кожна олімпіада — це не лише творче, а й спортивне змагання із своїми призерами і аутсайдерами, ідеями і помилками. Існує думка, що олімпіади з інформатики - це не шкільна інформатика, як і великий спорт — це не уроки фізкультури. Разом з тим олімпіади з інформатики, демонструють рівень, на який викладачі можуть і повинні піднімати планку складності щоденних занять.  Тому, допоки студенти виконували запропоновані завдання олімпіади, їх наставники паралельно провели засідання Обласного методичного об’єднання викладачів інформатики. За круглим столом були обговорені проблеми, які є в роботі викладача інформатики, шляхи їх вирішення. Відбувся обмін досвідом, методичними новаціями, новинками літератури та програмного забезпечення. Викладач коледжу Ігор Пастушок представив на розсуд колег цікаву доповідь про еволюцію шифрування інформації, а студенти коледжу Андрій Моружко (керівник Олександр Присада), Олександр Наконечний (керівник Олександр Новосад), Дмитро Сорока (керівник Олександр Понедільник), Олександр Тищук (керівник Людмила Мелещук) свої програмні продукти для автоматизації роботи навчального закладу.

Окремо хотілося б привітати студента другого курсу нашого коледжу спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» Фіщука Леоніда, який став призером ІІ етапу ІХ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а та посів друге місце.

Після нагородження призерів, учасники олімпіади ще довго дякували викладачам за отримані знання і увагу, за те, що «засипають» завданнями і дають корисні поради та господарям за достойну організацію проведення  олімпіади та методичного об’єднання викладачів інформатики.


 

Переглядів: 186 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 3.3/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]