Головна » 2015 » Квітень » 20 » МІС КОЛЕДЖУ 2015
10:08
МІС КОЛЕДЖУ 2015

У Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ уже стало традицією відзначати свято вроди та грації. І саме тому 16 квітня 2015 року в актовій залі коледжу відбувся конкурс «МІС КОЛЕДЖУ 2015».

Найвродливішою дівчиною серед 6 красунь обрали Домнюк Ірину – студентку 278 «Д» групи спеціальності «Організація перевезень і управління на автотранспорті».

Найяскравіша подія студентської весни зібрала студентів й викладачів, родичів та друзів учасниць. Два місяці репетицій завершилися двохгодинною феєрією та неймовірним святом для кожної з конкурсанток та глядачів.

Програма конкурсу була насичена цікавими постановками. А чарівні ведучі Буяджи Артем – студент 278 «Д» групи та Клімук Софія – студентка 278 «Д» групи зробили це дійство справжнім святом.

Першим випробуванням у боротьбі за титул «МІС КОЛЕДЖУ 2015» було представлення конкурсанток. Нічого так не передає справжню душу української дівчини, як рідна вишиванка. Тому вихід дівчат був в українському стилі.

Наступним конкурсом був вихід дівчат в стилі «ретро». Конкурсантки приваблювали чарівністю, красивим одягом та по-індивідуальному чарівними усмішками.

В інтелектуальному конкурсі перевіряли кмітливість та ерудицію конкурсанток. Свої дизайнерські здібності, власноруч створивши собі вбрання із підручних засобів, конкурсантки показали у конкурсі «сукня своїми руками». Всі сукні були надзвичайно вишукані.

Останнім випробуванням у боротьбі за титул «МІС КОЛЕДЖУ 2015» став конкурс талантів, який ще раз довів, що талантів у коледжі є дуже багато.

Між виходами дівчат глядачів розважали піснями талановиті студенти коледжу.

Оцінювати красу досить важко, адже всі дівчата дуже гарні, а краса людини – це не тільки зовнішність.

Журі оцінювала претенденток на перемогу за гармонійністю образу, умінням рухатись, вишуканістю, артистичністю, музичністю, відчуттям ритму, невимушеністю тощо.

Журі прискіпливо вдивлялися, вслухалися, сперечалися… та назвали переможців у відповідних номінаціях:

  • «Міс глядацьких симпатій» – Ірина Домнюк, студентка 278 «Д» групи спеціальності «Організація перевезень і управління на автотранспорті»;
  • «Міс граціозність» – Іванна Іськова, студентка 280 «Д» групи спеціальності «Організація виробництва»;
  • «Міс талановитість» – Аліна Зініч, студентка 186 «Д» групи спеціальності «Організація виробництва»;
  • «Міс інтеликтуальність» – Ірина Шайнюк, студентка 187 «Д» групи спеціальності «Бухгалтерський облік»;
  • «Міс оригінальність» – Олена Турик, студентка 187 «Д» групи спеціальності «Бухгалтерський облік»;
  •  «Віце-Міс-2015» – Аліна Ковалюк, студентка 281 «Д» групи спеціальності «Організація Організація виробництва»;
  • «Міс Коледжу-2015» – Ірина Домнюк.

Наші юні красуні довели, що українські дівчата надзвичайно вродливі, витончені, чарівні. Не кожна дівчина має сміливість брати участь у конкурсах краси. Адже для цього потрібно бути не лише красивою, розумною та дотепною, а й мати неабияку силу волі.

Усі конкурсантки отримали цінні подарунки та дипломи про участь у конкурсі.

Висловлюємо вдячність за приємні хвилини душевних переживань організаторам свята та граційним красуням конкурсу!

 

Переглядів: 236 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]