Головна » 2017 » Квітень » 12 » Корисно. Приємно. Смачно.
09:56
Корисно. Приємно. Смачно.

31 березня 2017 року на кафедрі менеджменту та маркетингу факультету бізнесу Луцького національного технічного університету відбувалася щорічна ІV Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки». Користуючись особистим запрошенням декана факультету бізнесу Хвищун Надії Віталіївни участь у цій конференції прийняли студенти 386 групи  Ковельського промислово-економічного коледжу спеціальності «Організація виробництва» Гончаренко Марія (науковий керівник – Гончаренко О.О.) та Хороших Анастасія (науковий керівник – Михалевич П.М.).  Їхні доповіді були гідно оцінені журі та зайняли призові місця. Враження після участі у конференції у дівчат лише позитивні. Студентки розповіли, що ця подія була дуже цікавим та потрібним досвідом для них, як для майбутніх управлінців.

Моральною підтримкою для дівчат була присутність поруч усіх студентів групи 386.  Крім цього, вони прийняли участь у захоплюючому тренінгу, який провела голова студентської ради ЛНТУ Ірина Гаранчевська. Їм було запропоновано захоплюючі вправи та розваги, а саме які:

  • охоплювали поведінку та ставлення людини до навколишнього середовища, а також вміння працювати в команді як одна єдина система;
  • навчили слухати і сприймати речі, якими вони є насправді, та цінувати думку кожного, з ким працюєш, для досягнення цілі;
  • показали, що спілкування все таки потрібне один між одним  хоча б для того, щоб знати чим займається людина, де хоче побувати, яку річ вважає для себе цінною, ким би хотіла бути в майбутньому і т.д.

  Ці дві години для нашої групи пролетіли як одна мить, настільки ми були захоплені та вражені. Варто зауважити, що Ірина віддана своїй справі та любить проводити час з студентами, відкриваючи щось зовсім нове для свого світогляду.

 На завершення нашого перебування у ЛНТУ ми відвідали з екскурсією ТзОВ «Забіяка». Нам показали виробництво продукції з моменту завозу на склад сировини, до вигляду товару, який ми зазвичай бачимо на полицях магазинів. Варто зазначити, що студенти побачили процес виготовлення таким, який він є насправді, оскільки його не зупиняли ні на хвилину. Після цього відбулась дегустація більше десяти видів різних ковбас та сосисок. Поїхали додому ми не тільки з емоціями, а й зі смачними подарунками, якими здивувала нас дирекція підприємства. Найбільше задоволення від дегустації отримав наш керівник – Присада О.В. і хлопці, які зголодніли вже під час екскурсії.

 

Автори: А. Хороших та А. Косенкова.

Переглядів: 101 | Додав: deprocote | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]