Головна » 2015 » Березень » 31 » I етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації
10:20
I етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації

25 березня у коледжі в межах  тижня  випускної методичної комісії зі спеціальності "Обслуговування програмних систем і комплексів"  відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед студентів ВНЗ I-II рівня акредитації. Серед учасників були студенти II-IV курсів спеціальностей «Обслуговування програмних систем і комплексів», «Організація виробництва»,  «Бухгалтерський облік».

Завдання олімпіади мали на меті виявити рівень володіння студентами практичних навичок та вміннь пов’язувати набуті теоретичні знання з практикою.

Переможцями I-го етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики стали:

І місце зайняла Филинюк Ольга, студентка 374 «Д» групи спеціальності «Організація виробництва».

ІІ місце – Берестюк Світлана, студентка 374 «Д» групи спеціальності «Організація виробництва».

ІІІ місце  розділили студенти спеціальності «Обслуговування програмних систем та комплексів»: Луцюк Олександр (гр.469 «Д»),  Моружко Андрій (гр.373 «Д»), Сорока Дмитро (гр.373 «Д»).

 Вітаємо переможців! Бажаємо достойно представити коледж в II етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації, який відбудеться 29 квітня в м.Нововолинськ.

Переглядів: 211 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]