Головна » 2015 » Липень » 7 » Державні (кваліфікаційні) іспити у КПЕК ЛНТУ
09:48
Державні (кваліфікаційні) іспити у КПЕК ЛНТУ

З 17 по 25 червня 2015 року у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ відбулися державні кваліфікаційні екзамени у студентів денної форми навчання зі спеціальностей: «Бухгалтерський облік» група 375 та «Обслуговування програмних систем і комплексів» група 469 і захист дипломних проектів у студентів денної форми навчання зі спеціальностей: «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» група 465 та «Виробництво сільськогосподарських машин» група 464 та заочної форми навчання зі спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» група 492.

До складання комплексного державного (кваліфікаційного) екзамену за фахом було допущено всіх студентів 375 «Д» та 469 «Д» груп, які повністю виконали навчальний план, успішно пройшли захист звітів з виробничої та переддипломної практики.

Державна екзаменаційна (кваліфікаційна) комісія для перевірки рівня підготовки спеціалістів випускної 375 групи денної форми навчання спеціальності «Бухгалтерський облік» була створена у складі:

Парадуха Ірина Миколаївна – керівник відділення «ПАТ КБ Приватбанк»;

Вегера Тетяна Георгіївна – заступник голови комісії, зав. денним відділенням спеціальності «Бухгалтерський облік»;

Михалевич Світлана Гнатівна – к.е.н., доцент, голова випускної методичної комісії спеціальності «Бухгалтерський облік»;

Пиц Володимир Іванович – викладач;

Кисилюк Тетяна Петрівна – викладач.

За результатами комплексного державного (кваліфікаційного) екзамену за фахом комісія постановила: присвоїти випускникам кваліфікацію «молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку» і видати дипломи молодших спеціалістів встановленого зразка.

Державна екзаменаційна (кваліфікаційна) комісія для перевірки рівня підготовки спеціалістів випускної 469 групи денної форми навчання спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» була створена у складі:

Ліщина Валерій Олександрович – викладач циклової комісії з комп’ютерних технологій та права Луцького коледжу рекреаційних технологій та права, к.т.н., доцент;

Вегера Тетяна Георгіївна – заступник голови комісії, зав. денним відділенням спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів»;

Присада Олександр Вадимович – голова випускної методичної комісії спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів»;

Новосад Олександр Ростиславович – викладач;

Мелещук Людмила Віталіївна – викладач.

За результатами комплексного державного (кваліфікаційного) екзамену за фахом комісія постановила: присвоїти випускникам кваліфікацію «технік програміст» і видати дипломи молодших спеціалістів встановленого зразка, а найкращі відповіді трьох студентів відзначені комісією заслуговують диплом з відзнакою.

Державна екзаменаційна (кваліфікаційна) комісія для перевірки рівня підготовки спеціалістів випускної 465 групи денної форми навчання спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» була створена у складі:

Козак Віктор Теодосійович – голова Ковельської районної державної адміністрації;

Селівончик Тетяна Василівна – директор коледжу, к.т.н., доцент, заступник голови комісії;

Наумич Сергій Матвійович – голова випускної методичної комісії спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», викладач вищої категорії;

Глущук Микола Маркович – викладач вищої категорії;

Самчинська Світлана Сергіївна - викладач вищої категорії.

Більшість студентів виконали дипломні проекти на належному рівні та добре підготувалися до захисту. Виявили хороші знання з обраної спеціальності Зейко Н.П., Лапійчук Н.П. та Нестерук Н.В.

Державна екзаменаційна (кваліфікаційна) комісія для перевірки рівня підготовки спеціалістів випускної 464 групи денної форми навчання спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин» була створена у складі:

Заікін Микола Михайлович - президент ТОВ ВО «Ковельсільмаш», голова Державної кваліфікаційної комісії;

Ілюшик Ігор Миколайович – заст. директора з навчальної роботи Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ, заст. голови комісії;

Бабарика Степан Федорович – завідувач навчально-виробничої практики, к.т.н.;

Попов Олександр Борисович – голова випускної методичної комісії спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин»;

Романчук Ніна Вікторівна – викладач-методист.

 

Більшість студентів виконали дипломні проекти на належному рівні та добре підготувалися до захисту. Особливу увагу заслуговують групові дипломні проекти студентів: Приходька П.В., Кузьменка С.А., та Рибачка О.В., а також Цвида О.А., Свідерського Н.Ю., Вардиги В.В. та Кулика О.Ю. 

 

Переглядів: 500 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]