Головна » 2018 » Травень » 14 » День відкритих дверей
07:55
День відкритих дверей

12 травня Ковельський промислово-економічний коледж Луцького НТУ гостинно зустрічав майбутніх абітурієнтів та їх батьків. День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді.

Заступник директора з навчальної роботи Ілюшик Ігор Миколайович ознайомив усіх присутніх з історією навчального закладу та перспективами, що відкриваються перед студентами. Заступник директора з виховної роботи Шульган Олена Віталіївна розкрила сторінки виховної роботи у коледжі.

Ведучим Дня відкритих дверей були: студент І курсу Олег Москалюк та студентка ІІ курсу Каріна Оліщук. У теплій та дружній атмосфері для абітурієнтів, їх батьків та гостей дарували свої музичні номери студенти коледжу Вікторія Семенюк, Іван Шеремета, Дарія Місюра, Юлія Демкова, Павло Назарук, Каріна Волох та учениця гімназії Анастасія Харитонова.

Про умови та правила прийому у 2018 році розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Ніна Вікторівна Романчук.

Цікава захоплива мандрівка коледжем стала чудовою можливістю для абітурієнтів впевнитися в унікальності Ковельського промислово-економічного коледжу та остаточно визначитися з вибором навчального закладу.

Переглядів: 139 | Додав: deprocote | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]