Головна » 2016 » Травень » 24 » День відкритих дверей
09:49
День відкритих дверей

14 травня в Ковельському промислово-економічному коледжі відбувся традиційний «День відкритих дверей». Цей захід, як завжди, викликав інтерес у абітурієнтів та їх батьків.

Перед гостями виступив заступник директора з навчальної роботи Ілюшик Ігор Миколайович, який ознайомив присутніх із історією коледжу та системою організації навчання.

Заступник директора з виховної роботи Шульган Олена Віталіївна представила звіт з виховної роботи за 2015 рік у формі презентації.

Завідувачі відділеннями Русаков Денис Сергійович, Гончаренко Олена Олександрівна та Вегера Тетяна Георгіївна, використовуючи мультимедійні засоби, подали інформацію про спеціальності.

Керівник фізичного виховання Ющук Руслан Володимирович доповів присутнім про спортивно-масові заходи, які відбуваються у коледжі.

Відповідальний секретар приймальної комісії Романчук Ніна Вікторівна ознайомила майбутніх студентів та їх батьків з правилами прийому. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його турбували, і відразу отримували на нього компетентну, вичерпну відповідь.

Студенти коледжу підготували урочисту програму. Звучали пісні у виконанні Дарії Лукашук, Андрія Рудчика та гурту «Double energy».

Завершився День відкритих дверей екскурсією коледжем із відвідуванням гуртожитку, комп’ютерних аудиторій, бібліотеки, їдальні тощо.

Переглядів: 207 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]