Головна » 2017 » Вересень » 18 » День туризму 2017
15:22
День туризму 2017

День туризму у коледжі

Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету – навчальний заклад, який вирізняється з поміж інших неординарним підходом як до навчання, так і до студентського дозвілля. Єдність коледжівської родини простежується у кожному заході, у вирішенні нагальних питань, у підготовці та проведенні різного роду свят. Адже тільки той, хто вміє добре працювати, вміє гарно та з користю відпочивати. Тому до Всесвітнього дня туризму коледж готується ґрунтовно.

Керівник фізичного виховання Ющук Руслан кожного разу пропонує студентам нові та цікаві завдання: естафета на новому спорядженні, складання намету, формування колодязя з полін, приготування козацької страви. Юнацький запал, неперевершене бажання перемогти спонукало студентство бути активними, швидкими, точними та влучними. Схилившись над казанами, студенти чаклували над козацькою смакотою. А підігрівали інтерес до конкурсів грошові винагороди від громадської організації «Студентський спортивний клуб «Атлет».

Цікавим та приємним залишається той факт, що жодної байдужої людини на святі туризму не знайшлося. Навіть члени журі (адміністрація коледжу), досхочу скуштувавши козацьких страв, намагалися пройти не таку вже й просту естафету. Як це випробування вдалося суддям? Добре, що аматорські спроби оцінювалися не на час (жарт, звичайно).

19 команд змагалися за перше місце, долі секунди вирішували переможців. Одного балу не вистачило 113 «Д» групі спеціальності «Менеджмент» до перемоги, тому журі вирішило нагородити першокурсників заохочувальним грошовим подарунком. Третє місце виборола команда завзятих перевізників, студентів 204 «Д» групи спеціальності «Транспортні технології», друге місце посіла команда хлопців, студентів 203 «Д» групи спеціальності «Автомобільний транспорт», які впевнено та цілеспрямовано йшли до фінішу, приз за перше місце отримала команда згуртованих та спортивний юнаків 388 «Д» групи спеціальності «Галузеве машинобудування». Вітаємо переможців! Так тримати!

Усіх учасників спортивного свята привітала директор коледжу Тетяна Селівончик. Тетяна Василівна подякувала коледжівській родині за активність, спритність, дружність, а ще за чистоту та охайність, залишену після себе у лісі. Ігор Ілюшик, заступник директора з навчальної роботи, відмітив, що день, проведений на природі, виявився плідним та корисним для усіх коледжівців: як для студентів, так і для викладачів.

Загальне враження від дня, проведеного на лоні природи, у колі друзів та однодумців – це щастя, радість та неймовірна насолода. Дружна коледжівська родина повернулася у коледж стомленою, але задоволеною.

Бо у коледжі вчитися змістовно, весело та надзвичайно цікаво!!! Далі буде…

 

 

Олена Шульган,

заступник директора з виховної роботи

 

Переглядів: 259 | Додав: deprocote | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]