Головна » 2016 » Листопад » 21 » День студента 2016 у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ
11:47
День студента 2016 у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ

  День студента – професійне свято кожного, хто здобуває освіту після закінчення школи. Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь. Юнацький максималізм, підкріплений глибокими знаннями, широким кругозором та невгамовною енергією відкриває широкі перспективи. А кожен вже особисто вирішує як використовувати такий арсенал...

  Підготовка і святкування Дня студента – особливий ритуал. Кожен студентський колектив творить по-своєму. Викладачі, у свою чергу, роблять приємні «поступки».

  Традиційно 17 листопада відбулося святкування Міжнародного дня студентів у Ковельському промислово-економічному коледжі. Святкові заходи розпочалися вже з самого ранку. Студентський гурт «Double Energy» надав цьому дню особливого відтінку своїми чудовими піснями.

  Вперше у коледжі відбулась зустріч студентів із представниками фітнес клубу «Body Master». Директор клубу Оксана Іванівна привітала студентський колектив із святом та побажала ні пуху - ні пера на іспитах, щоб заняття проходили тільки в радість, і щоб кожен  пам'ятав - студентство - це прекрасна пора життя, коли все попереду, варто лише вибрати правильний шлях. Всі бажаючі мали можливість не тільки відвідати відкрите заняття професійних тренерів з Cross Fit, але й взяти участь у змаганні та отримати безлімітні абоненти. А також розігрувалась лотерея на знижку. Напруження, боротьба та дух перемоги панували у спортивній залі коледжу.

  Найяскравішою подією дня став святковий концерт, на якому студенти перших курсів показали свої таланти, підготувавши заздалегідь представлення від групи. Директор коледжу Тетяна Василівна привітала студентів, відзначила внесок кожного у життя коледжу. Кращі студенти отримали грамоти за успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті коледжу. Усе пройшло на високому рівні, прозвучало чимало пісень, вітальних слів та цікавих мініатюр зі студентського життя. Всі отримали яскраві емоції, гарний настрій та натхнення, а студентів перших курсів чекав солодкий подарунок.

 

Переглядів: 282 | Додав: deprocote | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]