Головна » 2015 » Листопад » 27 » День студента 2015
10:51
День студента 2015
Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.
Міжнародний день солідарності студентів, який відзначається у всьому світі щорічно 17-го листопада, яскраве тому підтвердження. Не оминуло це свято і Ковельський промислово-економічний коледж Луцького НТУ, де 17 листопада відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента. Студентська рада на чолі з Корейбою Андрієм організувала безліч різнопланових заходів. Велика відповідальність була покладена на студентів, які завчасно отримавши завдання, проводили заняття у ролі викладачів.
 
 
Під час урочистої частини студентам вручали грамоти та подяки. А несподіванкою для всіх став виступ новоствореної команди КВК «Вищий рівень». Далі за планом проходив святковий концерт – показ самодіяльності студентів І курсів. Студентки показали різнобічні таланти: спів, гра на музичних інструментах, танці, акторські здібності та багато інших.
 
 
По закінченню концерту на всіх чекав сюрприз від Корейби Андрія – дискотека.
Переглядів: 222 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]