Головна » 2017 » Листопад » 29 » День студента
17:04
День студента

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

 

Щорічно, 17 листопада, відзначають Міжнародний день студентів, встановлений 1946 року в честь чеських студентів-патріотів. В Україні цей день святкують у відповідності до Указу Президента з 1999 року.

Студенти Ковельського промислово-економічного коледжу не залишилися осторонь святкувань. В цей день завжди особлива атмосфера заповнює стіни нашого навчального закладу. Велика відповідальність була покладена на студентів, які завчасно отримавши теми занять, провели їх у групах. Викладачі мали змогу пригадати студентські роки і відчути себе у ролі студентів. Від адміністрації коледжу кожна група отримала солодкий подарунок з нагоди свята.

 

У святковий день зі сцени звучали щирі вітання від директора Селівончик Тетяни Василівни, були названі кращі студенти, які були нагороджені грамотами і подяками за вагомі досягнення у навчанні та активну громадську діяльність. Потім відбувся святковий концерт. Уже традиційним є представлення студентів першого курсу, приурочений саме Дню студента. Студентство вміє весело і цікаво розважатися. Тому актова зала коледжу була переповнена. Всі з нетерпінням чекали початку дійства, щоб побачити, які ж нові таланти розкриються серед першокурсників. Виявилося, що наші новоспечені студенти і цікаві і талановиті.

Те, що у нашому коледжі навчаються талановиті студенти сумнівів не виникає ні в кого. Їх виступи є невід’ємною частиною життя навчального закладу. Запальна музика, танцювальні та вокальні номери створили чудову атмосферу свята.

 

Ніхто не стримував сміху від виступу учасників КВК.

 

Загалом, концерт був вибухово-веселим та яскравим! Ми впевнені, що цей День студента запам’ятають усі!

Переглядів: 143 | Додав: deprocote | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]