Головна » 2017 » Жовтень » 4 » День працівників освіти
19:43
День працівників освіти

Щоосені після вересневого клопоту ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. У кожного він свій – голосливий і різнобарвний у великому місті, чи спокійний і сердечний у маленькому селі. Але є те, що об’єднує в цей день усю вчительську родину – радість від вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії.

Це свято не тільки для педагогів, але й для студентів, тому що саме в цей день з’являється можливість віддячити викладачам за їх благородну справу.

28 вересня в стінах Ковельського промислово-економічного коледжу грала весела музика, доносилися щасливі голоси та гучні привітання. Адже саме цього дня в навчальному закладі відзначали День працівників освіти. 18 навчальних груп коледжу взяли участь у виставці-конкурсі композицій «Квіткова феєрія осені». Авторитетні члени журі (гості свята) відмітили мистецький рівень усіх композицій і визначили результати конкурсу:

І місце - композиція групи 392 «Д» спеціальності «Організація виробництва», керівник групи – Грисюк Оксана Миколаївна.

ІІ місце – композиція 390 «Д» групи спеціальності «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті», керівник групи – Зейко Світлана Володимирівна та композиція 112 «Д» групи спеціальності «Комп’ютерні науки», керівник – Кривош Жанна Володимирівна.

ІІІ місце – композиція групи 203 «Д» спеціальності «Автомобільний транспорт», керівник – Стрільчук Андрій Степанович, композиція 111 «Д» групи спеціальності «Транспортні технології», керівник групи – Зубчик Світлана Миколаївна та композиція 393 «Д» групи спеціальності «Бухгалтерський облік», керівник – Васковець Людмила Петрівна.

Продовженням святкування став урочистий концерт, який відбувся в актовому залі коледжу. Окрім власне винуватців урочистості на свято завітали шановані гості, які звернулися до освітян з вітальним словом і вручили кращим з найкращих пам’ятні відзнаки.

Протягом усього заходу зі сцени звучали добрі побажання працівникам освіти. Музичні й танцювальні вітання освітянам дарували дитячий творчий колектив та студенти коледжу.

Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.

Переглядів: 209 | Додав: deprocote | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]