Головна » 2016 » Квітень » 29 » Благодійний патріотичний концерт «З Україною у серці»
13:17
Благодійний патріотичний концерт «З Україною у серці»

  

20 квітня в актовій залі коледжу відбувся благодійний патріотичний концерт «З Україною у серці» з метою зібрання коштів сім’ям учасників АТО студентів нашого коледжу. Благодійний концерт тривав виключно у патріотичному настрої. Студентська молодь вклала у кожен виступ безмірно патріотизму, щирості та любові. В очах кожного, хто виходив на сцену відблискувала надія на перемогу, шана до учасників антитерористичної операції, гордість за український народ. Придбання квитків та здійснення добровільних пожертв вкотре засвідчили підтримку земляків, які захищають Україну в неоголошеній війні із агресором.

  Гості благодійного концерту не залишилися байдужими. Ми радо вітали в актовій залі коледжу Віктора Козака, Андрія Броїла, Федора Савоніка, Наталію Сеник, Ганну Голечко, Василя Заікіна, Анатолія Семенюка, представників громадського об’єднання «Рідний сільмаш», батьків студентів та учасників бойових дій.

  Присутніх у цьому залі зігрівала гаряча хвиля любові до рідної землі, яка линула з уст Олександра Баліцького, Аліни Зініч, Оксани Сахарчук та Каріни Волох з її авторським віршем. Потужна енергія пісні зазвучала у виконанні Вадима Колотюка, Дарії Лукашук, Діани Андріюк, Ірини Домнюк, Іванни Мартинюк, Катерини Книшук, Юлії Долінки, Крістіни Мілецької та вихователя гуртожитку Анатолія Сиротюка, який представив присутнім свою авторську пісню. «Дзвони батькових криниць» під музичним супроводом бандури зазвучали у виконанні студенток 191 «Д» групи Яни Омельчук, Ніни Лісайчук, Ірини Романчук та Софії Миронюк. Не міг не зворушити виступ гурту коледжу «Double energy» до складу якого увійшли Вадим Сакидон, Владислав Голечко та Вадим Колотюк. Він заснувався зовсім недавно, але подає великі надії. Реп «За Україну» у виконанні Андрія Рудчика ще раз засвідчив про панування в залі патріотичного духу.

 Дякуємо всім, хто долучився до благодійного концерту, таким чином зробивши свій внесок у допомогу для борців за волю України.

Слава Україні! 

Переглядів: 188 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]