Головна » 2015 » Травень » 8 » 9 ТРАВНЯ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
12:22
9 ТРАВНЯ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято Перемоги.

Це свято не затьмариться в віках.

В цей день нестимуть люди завжди квіти,

Не обміліє пам’яті ріка –

В серцях нащадків буде вічно жити...

Свято Перемоги – це свято зі сльозами на очах, це свято радісне і гірке. З нагоди  70-тої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Ковельському промислово-економічному коледжі було проведено ряд заходів.

6 травня відбулась урочиста лінійка з музичним супроводом муніципального народно-аматорського естрадно-духового оркестру під керівництвом Василя Павловича Марцинковського.  В цей день до нас на свято завітали почесні гості, ветерани Великої Вітчизняної війни та діти війни. Зі святом Перемоги всіх присутніх привітали Руслана Мармальова та Володимир Михалевич. Хвилиною мовчання були вшановані ті, хто віддав життя в ім’я світлого майбутнього.  

   8 травня в читальній залі коледжу відбувся урок пам’яті на тему: «Пам’ятаєш, земле, сорок п’ятий? Земле, сорок перший не забудь!», підготовлений студентами 277 «Д» та 278 «Д» груп під керівництвом Приймачук О.В. та Шимчук Н.І. Присутні мали можливість переглянути сторінки історії Великої Вітчизняної війни, яка й досі болить пекучою раною чи не кожній родині в Україні.

   Спогади... пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. 

Переглядів: 255 | Додав: Zagon1609 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]