Випускна методична комісія спеціальності "Виробництво сільскогосподарських машин" (голова комісії - спеціаліст вищої категорії, методист Попов О.Б.)
 
Склад комісії:
1. Попов О.Б.                      6. Русаков С.О.       10. Вонсицький В.М.
2. Попова Л.О.                    7. Потапчук В.К.     11.Шовкович О.В.
3. Романчук Н.В.                  8. Русаков Д.С.       12.Радивонік А.О.    
4. Стецюк А.М.                  9. Панечко Р.В.         13. Зейко С.В.
5. Дем’янець Л.А.
       Випускна методична комісія спецільності 05050308 "Виробництво сільськогсподарських машин" є найстарішою в коледжі. Підготовка спеціалістів за даною спеціалністю відбувається з моменту заснування коледжу.
        Наша методична комісія є випускною, бо ми здійснюємо навчання студентів старших (випускних) курсів та їх випуск.
       В методичній комісії працюють досвідчені викладачі з великим стажем інженерно-педагогічної роботи та молоді спеціалісти, які недавно закінчили вищі навчальні заклади 4 рівня акредитації.
         - Попов О.Б. - викладач технології с/г машинобудування, голова випускної методичної комісії, викладач вищої категорії, викладач-методист, інженерно-педагогічний стаж 39 років.
          - Попова Л.О. - викладач охорони праці, викладач вищої категорії, старший викладач, інженерно-педагогічних стаж 38 років.
         - Романчук Н.В. - викладач дисципліни "Економіка, організація та плануваття виробництва", викладач вищої категорії, викладач-методист, інженерно-педагогічний стаж 35 років.
        - Русаков Д.С. - викладач дисципліни "Основи стандартизації, допуски, посадки та техніки вимірювання", завідувач денного відділення даної спеціальності, спеціаліст 1 категорії. Інженерно педагогічний стаж 6  років.
          - Стецюк Андрій Миколайович - викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст 2 категорії, інженерно-педагогічний стаж 4 роки.
          Студенти нашої спеціальності проходять виробничу практику в майстернях коледжу, під час якої набувають робочої професії токар або фрезувальник.
            Виробничу практику проводять майстри виробничого навчання, які також є членами нашої методичної комісії.
            Викладачі коледжу, члени методичної комісії, впроваджують сучасні технології комп'ютерного проектування "Компас". Частина студентів під час виконання графічної частини дипломних проектів використовують програми САПР "Компас".
            Студенти нашої спецільності постійно, протягом останніх 6 років приймають участь в міжнародних конкурсах комп'ютерного моделювання, де займають призові місця.
             Завершальним етапом підготовки спеціаліста є написання та захист дипломних проектів. Члени методичної комісії приймають активну участь в дипломному проектуванні як керівники дипломного проектування та члени Державної кваліфікаційної комісії.
             Усі роки на захистах дипломних проектів студенти показують грунтовні знання.
           Члени методичної комісії проводять значну роботу щодо покращення навчально-методичної бази коледжу. По кожній дисципліні розроблений комплекс методичного забезпечення. Викладачами комісії розроблений ряд електронних підручників та посібників.

Тиждень  випускної методичної комісії 

«Виробництво сільськогосподарських машин» 

День перший

З 10 по 13 березня у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ відбувся ряд заходів у рамках проведення тижня випускної методичної комісії та спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин».

Свято зібрало у сучасній мультимедійній аудиторії представників адміністрації коледжу, викладачів, керівників груп, студентів та гостей заходу.

Розпочав тиждень голова випускної методичної комісії спеціальності, який поділився з присутніми інформацією щодо підготовки комісії до відкритих заходів.

Знайомство з комісією та спеціальністю розпочали з візитівки. Цікаво та неординарно звучала інформація з історії становлення та розвитку найдревнішої спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин», коледжу, базового підприємства – заводу «Ковельсільмаш».

Степан Бабарика, кандидат технічних наук, розповів про успіхи і досягнення наших випускників від першого випуску 1982 року вечірньої форми навчання.

 

На завершення першого дня тижня комісії та спеціальності присутнім були представлені студентські проекти на тему «Спеціальність очима студентів». Представники усіх чотирьох курсів, а саме: студенти навчальних груп 182 «Д», 276 «Д», 370 «Д» та 464 «Д» презентували своє бачення спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин».

Музичним акордом прозвучала пісня «Мій рідний коледж» у виконанні Цвида Ореста.

Усі доповіді супроводжувалися цікавими презентаціями, наочністю та відеоматеріалами з використанням сучасного програмного та апаратного забезпечення, що було відмічено директором коледжу, кандидатом технічних наук, доцентом Тетяною Селівончик.

День другий

Другий день тижня комісії – день електротехніки та сучасних інформаційних технологій, зібрав небайдужих особистостей до точних наук. Інтегроване заняття-вікторину з фізики та електротехніки провели викладачі Людмила Дем’янець та Петро Кузьмич.

 В цей же день викладач Сергій Русаков провів на найвищому рівні заняття предметного гуртка «КОМПАС».

День третій

Третій день заходів – день охорони праці та економіки. Під керівництвом викладача Любові Попової відбулася презентація студентських проектів на тему «Охорона праці очима студентів». Цікавим є той факт, що дослідження проводили студенти, які вже вивчили дану дисципліну.

Під керівництвом викладача Ніни Романчук студенти четвертого курсу спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин» виконували курсову роботу з дисципліни «Економіка, організація і планування виробництва».

 

День четвертий

Тиждень комісії і спеціальності завершували Андрій Стецюк та Оксана Шовкович – викладачі технічних дисциплін. Заходи були присвячені дню технології. Андрій Миколайович провів відкрите заняття у групі 370 «Д», а Оксана Вікторівна провела екскурсію на ТОВ «ВО «Ковельсільмаш» з групою 276 «Д».

Тема заходу: «Охорона праці очима студентів Ковельського промислово – економічного коледжу  Луцького НТУ»

Дисципліну «Основи охорони праці» студенти  вивчають у 5 та 6 семестрах. Студенти груп 371, 372, 374 та 375 успішно здали екзамени та заліки у 5 семестрі, а група 370 вивчає дисципліну зараз. Питання охорони праці є в  окремих розділах дипломного проекту технічних спеціальностей. Під час практик студентам знову прийдеться згадати про охорону праці А на  підприємствах, де будуть працювати наші випускники,   вони   зможуть вирішувати питання охорони праці.

Учасниками заходу були студенти груп:

  • 370 Спеціальність «Виробництво сільськогосподарських машин»,
  • 371 Спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»;
  • 372 Спеціальність « Організація перевезень і управління на автотранспорті»;
  • 374 Спеціальність « Організація виробництва»;
  • 375 Спеціальність» Бухгалтерський облік».

У 2014 році, в Києві, в рамках Європейського тижня охорони праці відбувся перший Всеукраїнський фестиваль анімаційних  та відеофільмів «Безпечна праця 2014». Перше місце в номінації «виробнича безпека» виборов відеоролик, який ми переглянули.

Ми виставили для огляду студентські роботи, виконані на форматі А1. Цінність їх в тому, що вони можуть бути використані як наочні посібники при вивченні дисципліни «Основи охорони праці», а це великий вклад у поповнення навчально - методичної бази кабінету охорони праці і дисципліни.

 


 

 

Світ не стоїть на місці. На допомогу машинним технологіям приходять інформаційні. З’являються нові освітні технології, що швидко і якісно дозволяють студентам опанувати і засвоїти значні об’єми інформації. Наша задача, як освітян – допомогти студентам, розкрити їхній потенціал, закласти міцний фундамент і підказати, як краще збудувати надійну і міцну конструкцію, що дасть їм можливість використати здобуті знання, уміння та навички у майбутньому не залежно від того, який фах вони оберуть. І ось вже понад 36 років саме такі знання отримують студенти коледжу на спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин». Запрошуємо вас долучитися до когорти фахівців, які навчаються у коледжі.

 

 

 

Русаков Денис,

завідувач відділення

КПЕК Луцького НТУ